Infolinka +420 775 112 288          Email: mk.rezervace@seznam.cz
vaše
báječná
dovolená
Kemp

Autocamping Výr – Pohoda jižní Moravy, nedaleko Znojma

Autocamping mobilních domů Výr leží nedaleko města Znojma v malebné krajině kolem řeky Jevišovky obklopený smíšenými lesy.

Vlastní areál se rozkládá na břehu Výrovické přehrady s pozvolnou písčitou pláží a nejteplejší vodou na jižní Moravě. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, školní výlety, rybáře, houbaře a cyklisty. Na své si přijdou i milovníci dobrého vína, které mohou degustovat v nedalekých vinných sklípcích.

Dalším velkým lákadlem je královské město Znojmo s bohatou historií a kulturou, Národní park Podyjí, množství hradů, zámků, zřícenin a přírodních krás.


 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT PŘI POBYTU V MOBILNÍM DOMĚ

ikony
Komfort bytu s vlastní zahradou
ikony
Vždy "pár" metrů od pláže
ikony
Plně vybavená kuchyň i veškeré pokoje
ikony
Vlastní sprcha i toalety
ikony
Krytá dřevěná terasa s posezením
ikony
Atraktivní lokalita se spoustou aktivit
ikony
Kempy mobilních domů v ČR
ikony
Vhodné pro rodiny s dětmi

 

abyste se v kempu neztratili, máme pro vás přehlednou mapu

 

doporučujeme

Znojmo

Navštivte historické Znojmo

Znojmo (německy Znaim) je město s rozšířenou působností v Jihomoravském kraji na levém břehu řeky Dyje, 65 km jihozápadně od Brna a 83 km severozápadně od Vídně. Hranice s Rakouskem probíhá osm kilometrů od města. Žije zde přibližně 34 tisíc obyvatel. Ve znojemské sídelní aglomeraci včetně přilehlých samostatných obcí žije přes 40 tisíc obyvatel. Je druhým největším městem Jihomoravského kraje a historickým centrem jihozápadní Moravy.

Restaurace

Restaurace pár metrů od mobilních domů

Jen několik metrů od domků je příjemná restaurace. Podává se zde snídaně formou švédského stolu nebo si můžete objednat polopenzi.

Národní park Podyjí

Národní park Podyjí

Kaňon řeky Dyje mezi Vranovem nad Dyjí a Znojmem s hluboce zaříznutými meandry, skalními stěnami a kamennými moři reprezentuje jedno z posledních zachovalých říčních údolí ve střední Evropě.